با شلوار گشاد چه کفشی بپوشیم؟

با شلوار گشاد چه کفشی بپوشیم؟ با شلوار گشاد چه کفشی بپوشیم؟

شلوار پاچه گشاد استایل و سبک خیابانی دهه 90 است که مجدداً به دنیای مد امروزی بازگشته است. این روزها که این نوع شلوار مد شده است، بسیاری از افراد می‌پرسند که با شلوار گشاد چه کفشی بپوشیم؟ در این مطلب از سایت خرید کفش زنانه کادنزا پاسخ خود را پیدا کنید.

استایل شلوار گشاد

شلوار گشاد یا فلر نوعی شلوار پارچه‌ای یا جین است که پاچه آن به تدریج از زانو گشاد می‌شود و قسمت پایین آن شبیه شلوار جین بوتکات است.

دوست‌داشتنی‌ترین بخش در مورد شلوار پاچه گشاد این است که قد آن‌ها می‌تواند متفاوت باشد، مثلاً اگر می‌خواهید کفش‌هایتان را مخفی کنید، می‌توانید قد شلوار را به گونه‌ای انتخاب کنید که کفش زیر آن مخفی شود و همچنین می‌توانید برای نشان دادن کفش‌ها، قد شلوار را چند سانتی کوتاه‌تر بگیرید.

با شلوار گشاد چه کفشی بپوشیم که زیباتر شود؟

مدتی است که شلوار فلر محبوبیت زیادی پیدا کرده، بنابراین برای اینکه بدانیم با شلوار گشاد چه کفشی بپوشیم باید نکات و ترندهای خاص مد و فشن را دنبال کنیم.

شلوار گشاد سبکی است که در هر کمد لباسی یافت می‌شود و بسته به کفشی که انتخاب می‌کنید می‌توانید آن را بلند یا کوتاه انتخاب نمایید. می‌توانید شلوار جین یا پارچه‌ای فلر خود را با یک جفت کفش کتانی ساده مانند کفش‌های نایک یا آل استار و یا حتی کفش‌های مجلسی پاشنه بلند یا کفش‌های زمستانی مانند بوت بپوشید تا تیپ شما عالی به نظر برسد. پس برای اینکه بدانیم با شلوار گشاد چه کفشی بپوشیم، ابتدا باید سلیقه خود و فصل را در نظر بگیریم.

آیا شلوار فلر جذاب است؟

بله، شلوار گشاد یکی از جذاب‌ترین شلوارها برای زنان است. این استایل معاصر که به تازگی در دنیای مد و فشن شعله‌ور شده است، منحنی به اندام شما اضافه می‌کند که ممکن است فرم زنانه شما را تکمیل نماید. برش خاص پاچه این شلوار به گونه‌ای است که به پاهای شما طول می‌دهد و قد شما را بلندتر به نمایش می‌گذارد.

10 تا از بهترین کفش‌هایی که می‌توانید با شلوار گشاد بپوشید

اگر شما هم مثل من دوست دارید بدانید که بهتر است با شلوار گشاد چه کفشی بپوشیم، با من همراه باشید تا 10 ایده جذاب و متناسب با هر سبک و استایل را بشناسید:

1- نیم بوت

نیم بوت همیشه انتخاب خوبی برای پوشیدن با شلوار فلر یا پاچه گشاد است. این کفش که با هر چیزی قابل پوشیدن است، ظاهر شما را جذاب‌تر می‌کند. اگر می‌خواهید ظاهر غیر رسمی‌تری داشته باشید، شلوار گشاد خود را با یک جفت نیم بوت و یک تی شرت یا ژاکت ست کنید. برای ظاهری زیباتر، سعی کنید آنها را با یک ژاکت یا پیراهن دکمه دار ست کنید.

علاوه بر این نیم بوت ها پای شما را گرم نگه می‌دارند که بهترین انتخاب برای زمستان است. علاوه بر این، بیشتر نیم بوت‌ها راحت هستند و به شما کمک می‌کنند ساعت‌های طولانی پیاده روی کنید.

نیم بوت با شلوار گشاد

2- نیم بوت زیره عاج‌دار

اگر می‌خواهید ظاهری شیک‌تر داشته باشید، چکمه‌هایی با زیره عاج‌دار نیز گزینه‌ای عالی هستند که می‌توانید با شلوار گشاد بپوشید. آن‌ها به هر لباسی ظرافت و زیبایی می‌بخشند و ظاهری گران قیمت‌تر به شما می‌دهند که به استایل کلی شما ظرافت می‌بخشد.

نیم بوت‌های عاج‌دار در رنگ‌ها و سبک‌های مختلف وجود دارند، بنابراین می‌توانید نوع مناسبی از آن را برای هماهنگی یا تضاد با شلوار گشاد خود پیدا کنید.

نیم بوت زیره عاج داربا شلوار گشاد

3- با شلوار گشاد چه کفشی بپوشیم بهتر از صندل پاشنه بلند؟

هر گاه بخواهید به ظاهر خود ظرافت زنانه بدهید، باید کفش‌های پاشنه انتخاب کنید. این کفش‌ها می‌توانند هر لباسی را زیبا و جذاب نشان دهند. صندل زنانه پاشنه دار نیز ظاهری زنانه به شما می‌دهد و تیپ شما را شیک می‌کند. علاوه بر این، اگر می‌خواهید قد خود را بلندتر نشان دهید، صندل‌های پاشنه بلند انتخاب خوبی هستند.

هنگام انتخاب کفش‌های پاشنه دار برای پوشیدن با شلوار گشاد، بهتر است نوعی را انتخاب کنید که پاشنه خیلی بلندی نداشته باشد تا توی ذوق نزند.

بیشتر بخوانید: ۱۰ استایل تابستانی شیک با صندل

صندل پاشنه بلند با شلوار گشاد

4- کفش پاشنه بلند مجلسی نوک تیز

کفش مجلسی زنانه نوک تیز در مقایسه با کفش‌های پاشنه دار دیگر ظاهر شیک‌تری به شما می‌دهند. اگر قصد شرکت در مراسم تولد یا هر جشنی را دارید، این نوع کفش می‌تواند بهترین انتخاب برای پوشیدن با شلوار گشاد باشد. کفش‌های پاشنه‌دار نوک تیز شیک و بسیار جذاب هستند به ظاهر شما زیبایی می‌بخشند و استایل شما را فوق العاده جذاب می‌کنند.

کفش پاشنه بلند مجلسی نوک تیز با شلوار گشاد

5- آل استار، یک کتانی شیک که همیشه‌ترند بازار است

اگر به دنبال ظاهری غیررسمی‌تر هستید، کتانی آل استار گزینه بسیار خوبی برای انتخاب هستند. این کفش‌ها راحت هستند و تقریباً با هر چیزی ست می‌شوند. به علاوه، می‌توانید رنگ‌ها و سبک‌های متنوعی از این نوع کتانی را پیدا کنید تا هماهنگی بیشتری با شلوار گشاد شما داشته باشد. وقتی پاچه گشاد شلوار روی کتنای آل استار قرار می‌گیرد، نه تنها به استایل شما رسمیت می‌بخشد، بلکه به طور کلی ظاهری فوق العاده زیبا ایجاد می‌نماید.

کسانی که نمی‌خواهند ظاهر رسمی داشته باشند، کفش آل استار را با شلوار جین پاچه گشاد می‌پوشند، زیرا این کفش‌های غیررسمی شما را همیشه روی مد نکه می‌دارند. علاوه بر تمام مزایایی که برای آل استار گفتیم، نباید فراموش کنید که این کفش‌ها ضد لغزش، راحت و قابل ست کردن با هر لباسی هستند که باعث می‌شود آنها را تبدیل به بهترین گزینه برای انتخاب نماید.

کتانی شیک با شلوار گشاد

6- کتانی ورزشی

با شلوار گشاد چه کفشی بپوشیم بهتر از کتانی ورزشی که در جاکفشی هر کسی پیدا می‌شود! وقتی می‌خواهید ظاهری غیررسمی‌تر داشته باشید کفش‌های کتانی پیاده‌روی یکی دیگر از گزینه‌های عالی برای پوشیدن با شلوار گشاد هستند. این کفش‌ها راحت و همه‌کاره هستند و در سبک‌های مختلف عرضه می‌شوند. می‌توانید کفش‌ اسپرت دخترانه طراحی شده را انتخاب کنید یا گزینه‌های مقرون به صرفه‌تری مانند اسکیچرز را بخرید. برای ظاهر لوکس‌تر، می‌توانید نسخه‌های گران قیمت نایک یا آدیداس را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: معرفی ۱۰ برند بهترین کفش کوه

کتانی ورزشی با شلوار گشاد

7- صندل بدون پاشنه

صندل‌های تخت و بدون پاشنه یکی دیگر از گزینه‌های عالی برای ست کردن با شلوار پاچه گشاد هستند. این نوع کفش یک مد جهانی است و می‌توانید آن را تقریباً با هر چیزی بپوشید. در تابستان که نمی‌توانید چکمه بپوشید، توصیه می‌کنیم صندل بدون پاشنه با شلوار گشاد را فراموش نکنید.

این نوع کفش رنگ و سبک متفاوتی دارد تا بتوانید نوع مناسبی را برای هماهنگی یا تضاد با شلوار خود پیدا نمایید.

صندل بدون پاشنه با شلوار گشاد

8- کفش اسلیپ

برای داشتن ظاهری ظریف‌تر، کفش‌های اسلیپ کفش مناسبی برای ست کردن با شلوار گشاد جین هستند. هرگاه قصد خرید کفش اسلیپ داشتید، باید به خاطر داشته باشید که کفش را امتحان کنید تا مطمئن شوید هنگام راه رفتن پاچه شلوار روی زمین کشیده نمی‌شود و یا زیر کفش گیر نمی‌کند. این کفش‌های شیک می‌توانند هر لباسی را جاودانه جلوه دهند، و به دلیل داشتن کفی صاف، با پای شما مهربان هستند.

کفش اسلیپ با شلوار گشاد

9- Platform Shoe یا کفش سکویی، ترند دهه 70

چرا ترند و استایل مد را در یک ظاهر ترکیب نکنید؟ کفش‌های سکویی که زیره بسیار مرتفعی دارند، بهترین گزینه برای پوشیدن با شلوار گشاد هستند، زیرا این ارتفاع اضافی باعث می‌شود که قسمت پایین شلوار گشاد شما روی زمین کشیده نشود.

کفش سکویی با شلوار گشاد

10- کفش لژ دار

کفش‌های لژدار می‌توانند انتخابی با طراوت و بامزه برای پوشیدن با شلوار گشاد باشند و حال و هوای ساحلی را برای تابستان به ارمغان آورند. درست است که این مدل کفش پاشنه بلند دارد، اما بدون اینکه دست و پا گیر باشد فوق‌العاده شیک به نظر می‌رسد. دیگر نیازی نیست بپرسید با شلوار گشاد چه کفشی بپوشیم! کفش لژ دار می‌تواند مکمل بی‌عیب و نقصی برای یک شلوار پاچه گشاد شیک و راحت باشد که می‌توانید آن را برای شب‌های مهمانی و قدم زدن در شهرهای ساحلی بپوشید.

نتیجه‌گیری

اگر تا پیش از این نمی‌دانستیم که با شلوار گشاد چه کفشی بپوشیم، اکنون با معرفی این 10 ترند برتر روز دنیا می‌توانیم با توجه به سبک و استایل خود کفش مناسبی برای این نوع شلوار زیبا بخریم. همین امروز سری به وبسایت کادنزا بزنید و کفش مورد نظر خود را با بهترین کیفیت دریافت کنید.

استفاده از مطالب و تصاویر سایت پیگرد قانونی دارد و تمامی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به کادنزا می باشد

طراحی و توسعه توسط گیو

ورود / ثبت نام

رمز عبور را فراموش کرده ام

گفتگو را شروع کنید

پشتیبان آنلاین
سلام!
چطور می تونم کمک تون کنم؟