عجیب ترین کفش های دنیا کدامند؟

این آرزوی هر طراح کفشی است که طرح‌های کفشی زیبا و بدیع ارائه دهد. با این حال، برخی فقط می‌خواهند چیزی قابل توجه ایجاد کنند و با خلاقانه‌ترین بخش تخیل خود طراحی کنند. برخی از طراح‌ها چیزهایی را خلق می‌کنند که قرار نیست از آنها استفاده شود، بلکه فقط باید به آنها نگاه کرد. تنها چنین ذهن‌هایی می‌توانند عجیب ترین کفش های دنیا را طراحی کنند. اگر می‌خواهید تعدادی از این طراحی‌ها را ببینید، با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید، در ادامه با تعدادی از عجیب ترین کفش های دنیا آشنا خواهید شد. آماده باشید زیرا تصورات از پیش تعیین شده شما در مورد کفش در اینجا تغییر می‌کند، شما در شرف دیدن طرح‌های خنده‌دار، مبتکرانه و حتی نگران کننده کفش هستید.

کفش مقوایی

یکی از عجیب ترین کفش های دنیا کفش مقوایی است، با این حال هیچ چیز عجیبی در ظاهر این کفش وجود ندارد. در واقع جنس این کفش موجب قرارگیری آن در لیست عجیب ترین کفش های دنیا شده است. این کفش ساخته شده از مقوا است و نباید در معرض آب و هوای نامناسب قرار بگیرد.

کفش نامرئی

صفحات آینه‌ای این کفش را می‌پوشانند و هر سطحی را که روی آن راه می‌روید منعکس می‌کند. آنها به سادگی نامرئی هستند و همچنین ناخوشایندترین کفش های روی زمین نام گرفته‌اند.

کفش بلندگودار

روی این کفش که از عجیب ترین کفش های دنیا است اسپیکرها به اشکال مختلف مانند کوکی، اسم حیوان دست‌آموز و غیره وجود دارند، این کفش های کتانی مطمئناً جذاب هستند. اگرچه در نگاه اول عجیب به نظر می‌‌رسند، اما نمی‌توان از هنر قدردانی نکرد. پای راست این کفش با کنترل صدا، تقویت کننده و سایر کنترل‌ها نیز تعبیه شده است، در حالی که پای چپ به عنوان یک بلندگو عمل می‌کند.

کفش لگو

آیا تا به حال کفش های ساخته شده از لگو را تصور کرده‌اید یا به آن فکر کرده‌اید؟ فین استون، هنرمند بریتانیایی و همچنین یک رویاپرداز مشهور طراحی محصولات مدرن، با لگو که به عنوان وسیله بازی شناخته می‌شود این کفش‌های رنگارنگ را ابداع کرده است. 

عجیب ترین کفش‌ها(۱)

کفش الهام گرفته از آلیس در سرزمین عجایب

ما با تماشای آلیس در سرزمین عجایب بزرگ شده‌ایم و از لباس، روبان یا کفش او الهام گرفته‌ایم. با الهام از این مجموعه تلویزیونی، نیکولاس طراح توانا یک جفت کفش پاشنه بلند طراحی کرده است. این کفش‌ها مطمئناً از عجیب ترین کفش های دنیا در عین حال سرگرم کننده و چشم‌نواز هستند اما ممکن است جزو کاربردی‌ترین‌ها نباشند.

بیشتر بخوانید: ۲۰ ایده برای تزیین کفش

کفش پاشنه بلند گربه دیوانه

کفش های طرح حیوانی به طور کلی مد روز به نظر می‌رسند. دختران آنها را امتحان می‌کنند تا ظاهری وحشی را تجربه کنند. طراح کفش معروفی مجموعه وسیعی از کفش‌های دیوانه را طراحی کرده است که پاشنه‌های خنده‌دار و در عین حال بسیار ظریفی دارند که باعث می‌شود خانم‌هایی که این کفش‌ها را می‌پوشند، احساس برازندگی داشته باشند. این جفت کفش که توسط طراح مد اسرائیلی طراحی شده است، شبیه گربه‌های کششی به نظر می‌رسد.

کفش پاشنه جلو

اگر اهل کفش‌های پاشنه بلند هستید و دوست دارید که به قد شما افزوده شود، اگر راه رفتن با کفش‌هایی با ارتفاع سرگیجه‌آور را یک راه رفتن می‌دانید، پس سعی کنید با این کفش‌ها راه بروید. در عوض باید بدانید که این کفش کمی عجیب و از عجیب ترین کفش های دنیا است، پاشنه‌هایی که معمولاً پشت کفش هستند در جلو ساخته شده‌اند. ما نمی‌دانیم که چگونه کسی می‌تواند در اینها راه برود، قطعاً راه رفتن با آنها عجیب و دیوانه‌کننده است.

عجیب ترین کفش ها (۲)

دمپایی دستمال گردگیری

اگر شما جزء افرادی هستید که جوراب‌هایتان بعد از تمیز کردن زمین تازه خیس می‌شوند، پس به سراغ این کفش‌هایی بروید. این کفش عجیب و غریب مانند یک دستمال گردگیری طراحی شده‌ است تا در حین راه رفتن، آب اضافی روی زمین را جذب کند. 

دمپایی چمنی 

این کفش ها در واقع یک ایده فوق‌العاده در میان عجیب ترین کفش های دنیا هستند. با پوشیدن این کفش احساس می‌کنید در حال راه رفتن روی چمن هستید. در حالت ایده‌آل برای سناریوهایی مانند رفتن به ساحل و راه رفتن در جاده، مناسب هستند زیرا با اینکه احساس می‌کنید در حال راه رفتن روی چمن هستید ولی علف‌ها تقلبی هستند. 

کفش پاشنه بلند صندلی

این جفت کفش شبیه یک صندلی بلند مدرن است. وقتی آنها را می‌پوشید، 15 سانت بلندتر می‌شوید. قسمت خطرناک این است که پاهای شما تقریباً به صورت عمودی روی کفش می‌نشینند. اگر می‌خواهید کفش پاشنه بلند صندلی که از عجیب ترین کفش های دنیا است را بپوشید باید بسیار مراقب باشید.

کفش های پنجه‌ای

افرادی که مد گوتیک را دوست دارند مطمئناً کفش های پنجه‌ای را دوست خواهند داشت. با این حال، این کفش باید تقریباً با پای برهنه پوشیده شود و با توجه به چنگال‌های انتهای کفش راه رفتن با آن اصلاً کار آسانی نیست.

کفش ورزشی تمساح

کفش‌های کتانی تمساح از عجیب ترین کفش های دنیا هستند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که احساس کنید سخت و ترسناک هستید. یک راه عالی برای بازیافت کفش‌های کتانی که معمولاً دور انداخته می‌شوند طراحی تمساح آنها است. نکته هنری طراحی کفش تمساح این است که سوراخ‌های مختص عبور بند کفش‌ها مانند چشم تمساح به نظر می‌رسند.

عجیب ترین کفش ها(۳)

دمپایی موزی

این جفت کفش مجلسی زنانه دقیقاً شبیه یک جفت موز است که به تازگی پوست آن از نیمه جدا شده است. این کفش عجیب و غریب با پوست زرد و انتهای سیاه درست مانند پوست موز طراحی شده است. شما می‌توانید آنها را بپوشید و به فضا یک رایحه موز اضافه کنید تا هر لحظه از آنها آگاه شوید.

کفش منظره

این کفش برای دوستداران طبیعت است. کفش منظره علاوه بر قرارگیری در لیست عجیب ترین کفش های دنیا یک اثر هنری است که باید حفظ شود. این جفت کفش در ویترین بهتر از روی پای شما به نظر می‌رسد.

بیشتر بخوانید: ۱۰ ایده جذاب برای استایل روز

 

کفش شلوار

در واقع تشخیص اینکه شلوار است یا یک جفت کفش دشوار است. به خوبی می‌تواند ترکیبی از هر دو باشد. 

 

کفش موش

این جفت کفش شبیه موش‌های مرده برای هالووین عالی است. با این حال، آنها بسیار آزاردهنده به نظر می‌رسند و از زشت‌ترین و عجیب ترین کفش های دنیا هستند.

 

کفش رتیل

کفش رتیل جدا از عجیب بودن، خطرناک‌ترین جفت کفش هم هست. این کفش در قسمت پاشنه یک رتیل محصور شده دارد، وجود رتیل در داخل آن ترسناک‌ است. با توجه به ارتفاع پاشنه، برای افرادی که مچ پا ضعیفی دارند مطلقاً توصیه نمی‌شود. 

کفش ماهی

در نگاه اول، کفش های طراحی شده با حیوانات بسیار زشت به نظر می‌رسند. در واقع آنها در نگاه دوم و سوم نیز زشت هستند. این طراحی واقعاً کفشی است که فقط ماهیگیران و طرف‌داران سوشی می‌توانند آن را دوست داشته باشند. اگر به صندل علاقه‌متدید خرید صندل زنانه در کادنزا همراه شما خواهد بود.

عجیب ترین کفش ها (۴)

کفش با موی دم اسبی

تلاش مشترک طراحی شده توسط سومارتا و ماسایا کوشینو یکی از عجیب ترین کفش های دنیا است که شامل یک دم اسبی موی انسان است که از پشت کفش آویزان شده است. در این کفش عجیب به جای پاشنه‌های استاندارد، یک قطعه چوبی ترسناک در زیر ساخت کفش قرار دارد.

بیشتر بخوانید: ۷ ترند رنگ لباس در سال ۲۰۲۳

سخن پایانی

هنگامی که طراحان تخیل خود را آزاد می‌کنند، طرح‌هایی ظاهر می‌شود که گاهی ما را شگفت‌زده و متعجب می‌کنند، یا علامت سؤالی در ذهن ما ایجاد می‌کنند که آیا آنها فقط برای نمایش هستند یا در زندگی روزمره قابل استفاده هستند. هیچ کس نمی‌تواند انکار کند که مد گاهی اوقات عجیب و غریب می‌شود، دنیای مد پر از شگفتی‌ها است. مقاله سایت خرید کفش زنانه کادنزا را مطالعه کنید تا با تعداد از این شگفتی‌ها و طراحی‌های خاص در عجیب ترین کفش های دنیا آشنا شوید.

 

استفاده از مطالب و تصاویر سایت پیگرد قانونی دارد و تمامی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به کادنزا می باشد

طراحی و توسعه توسط گیو

ورود / ثبت نام

رمز عبور را فراموش کرده ام